W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies na stronie internetowej Serwisu NIEWIDOCZNI pod adresem https://www.niewidoczni.org Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki na Twoim urządzeniu. Dla Twojej wygody nasza strona używa plików cookies po to, aby dostosować serwis do użytkowników, a także w celach statystycznych.

Zrozumienie, integracja i zmiana widzenia niepełnosprawności.

Każda niepełna sprawność to pełnia człowieczeństwa.
Otwórz oczy, umysł i serce - to klucze do zmiany świata na lepsze.

Czcionka: A A+ A++
Resetuj

Niezależni autorzy

Tworzysz teksty, obrazy, grafiki?
Poruszają Cię tematy niewidoczności i chcesz to wyrazić?
Śmiało!

Jeśli masz pomysły i chcesz wnieść swój wkład do projektu NIEWIDOCZNI, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasza platforma i blog to przestrzeń otwarta dla ważnych informacji, inspirujących treści i wartościowych prac.

Napisz do nas i prześlij swoje teksty lub ilustracje. Nie gwarantujemy od razu, że zostaną opublikowane - zanim podejmiemy decyzję oczywiście musimy się nawzajem lepiej poznać :) Nie wahaj się pisać o sobie i linkować do swojego portfolio! Zapoznaj się też z naszym blogiem i całą inicjatywą, by upewnić się, że Twój materiał wpisuje się i rozwija w cenny sposób naszą ideę.

Już teraz bardzo Ci dziękujemy za Twoją wrażliwość i gotowość zaangażowania swojego talentu do współtworzenia NIEWIDOCZNYCH.

Dla utworów

Poprawność i nasze zasady

Dbamy o staranny i poprawny język wypowiedzi, merytoryczną wartość i zgodność z faktami. Ewentualne błędy i pomyłki zawsze wymagają korekty lub sprostowania. Za błąd, a także za naruszenie wartości i etyki, odpowiada zarówno Autorzy, Redaktor, jak i Wydawca

Autor a polityka

Nie angażujemy się w działalność polityczną i partyjną. Nie łączymy pracy dziennikarskiej z funkcjami w administracji publicznej ani w partiach politycznych.

Formularz kontaktowy

Zostań z nami

Jeśli chcesz być na bieżąco, chętnie od czasu do czasu damy Ci znać, co nowego w naszym projekcie i podeślemy ciekawe tematy do poczytania na blogu.