W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies na stronie internetowej Serwisu NIEWIDOCZNI pod adresem https://www.niewidoczni.org Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki na Twoim urządzeniu. Dla Twojej wygody nasza strona używa plików cookies po to, aby dostosować serwis do użytkowników, a także w celach statystycznych.

Zrozumienie, integracja i zmiana widzenia niepełnosprawności.

Każda niepełna sprawność to pełnia człowieczeństwa.
Otwórz oczy, umysł i serce - to klucze do zmiany świata na lepsze.

Czcionka: A A+ A++
Resetuj

Partnerzy

Inicjatywę NIEWIDOCZNI wspiera liczne grono fantastycznych osób, entuzjastów i specjalistów wielu obszarów. To dzięki tym cennym partnerstwom nasz projekt staje się coraz bardziej i bardziej widoczny.

Poznajmy się!

ComUp

ComUp to zespół doskonałych strategów, projektantów i programistów komputerowych, ceniących sobie wciągające wyzwania.
 
Co robią? Pomagają w rozwijaniu marek, budowaniu strategii oraz tworzeniu grafiki i projektowania
stron internetowych. Gwarantują korzystanie z najlepszych światowych trendów, a ich ekspertyza jest niezmiennie trafna dzięki naprawdę bliskiej współpracy z klientami, niezależnie od branży czy lokalizacji.

WWW
Centrum Zdrowia MDM

Zespół Centrum Zdrowia MDM tworzą specjaliści licznych specjalności medycznych z wieloletnim doświadczeniem konsultacyjnym i szpitalnym.

Dysponujemy nowoczesną bazą sprzętową i dostępem do wielu badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Cieszymy się każdym okazanym nam zaufaniem Pacjentów dorosłych i dzieci – a najbardziej cieszymy się Waszym zdrowiem.

WWW
Migam

Migam to firma pozytywnego wpływu (Social Impact) na społeczność osób Głuchych. Naszymi klientami są firmy i instytucje, a naszą grupą docelową osoby Głuche. Od początku naszej działalności przetłumaczyliśmy około 300 tysięcy rozmów (przez nasz system do wideo połączeń) i ponad 5000 filmów i dokumentów.

Migam współtworzą osoby Głuche, eksperci ds. języka migowego, CODA (słyszące dzieci niesłyszących rodziców, ang. Children of Deaf Adults). Wszyscy wierzymy, że to, co robimy, naprawdę ma sens. Łatwiej się wtedy wstaje do pracy.

WWW
Doctor BEST

Poradnia fizjoterapeutyczna Doctor BEST skupia specjalistów zajmujących się rehabilitacją ortopedyczną, rehabilitacją sportową oraz rehabilitacją pediatryczną. Chcemy promować podejście indywidualne do pacjenta połączone z wysoką jakością usługi. Nasza wiedza oparta jest na doświadczeniu i świadomości potrzeby ciągłego pogłębiania tematyki fizjoterapeutycznej.

WWW

Zostań z nami

Jeśli chcesz być na bieżąco, chętnie od czasu do czasu damy Ci znać, co nowego w naszym projekcie i podeślemy ciekawe tematy do poczytania na blogu.